10 Najważniejszych wydarzeń na 1-sze urodziny Distinctive Lighting

Z racji obchodzonych przez nas niedawno 1-szych urodzin salonu Distinctive Lighting chcielibyśmy podzielić się z Wami 10 najważniejszymi dla nas momentami, które miały miejsce przez ten rok.

1. 4 marca 2019 – otwarcie salonu oświetleniowego pod szyldem Distinctive Lighting przy ulicy Szuwarowej 1 w Krakowie. W trakcie tego eventu mogliście nie tylko zobaczyć na żywo nasza produkty, ale także porozmawiać z ludźmi stojącymi za marką Distinctive Lighting, a przy tym wszystkim napić się dobrej kawy.

2. Marzec 2019 – wystartowaliśmy z naszym pierwszym profilem w mediach społecznościowych – na Facebooku. Według stanu na 12 marca 2020 roku opublikowaliśmy dla Was 50 postów i 45 relacji. Za cały ten rok spędzony z nami na Facebooku dziękujemy wszystkim naszym obserwatorom i każdemu z osobna.

3. 25-26 maja 2019 – wzięliśmy udział w Małopolskich Targach Budownictwo, Instalacje, Wnętrza/Kraków Design Festiwal. W trakcie trwania tego wydarzenia zaprezentowaliśmy Wam naszą kolekcję lamp stołowych. W ramach Targów zorganizowaliśmy dla Was także konkurs, gdzie mogliście także wygrać jedną z naszych lamp.

4. Wrzesień 2019 – stworzyliśmy profil marki na portalu LinkedIn, aby być bliżej naszych klientów biznesowych. Co najmniej raz w miesiącu staramy sięzamieszczać tam dla Was ciekawe artykuły dotyczące oświetlenia. Do tej pory mogliście przeczytać o lampach w stylu Tiffany’ego, a także o trendach oświetleniowych na 2020 rok.

5. 16 września 2019 –na Instagramie rozpoczął działalność profil naszej marki @distinctivelightingpolska. Do tej pory opublikowaliśmy 117 postów dotyczących nie tylko oświetlenia i aranżacji, ale także pokazujących Wam codzienne życie w naszym salonie. Do tej pory dotarliśmy do 211 obserwatorów.

6. 3-6 października 2019 – wzięliśmy udział w Targach Warsaw Home w Nadarzynie. Mieliśmy tam okazję spotkać się z wieloma z Was – usiąść i porozmawiać przy kieliszku Prosseco. Ponadto, nawiązaliśmy tam obiecujące kontakty w sferze biznesowej, które pomogły nam rozszerzyć naszą ofertę o osprzęt elektryczny.

7. 27 października 2019 – spotkaliśmy się z projektantami i architektami podczas Laboratorium Dobrej Marki w Krakowie. W trakcie tego wydarzenia mogliśmy zaprezentować Wam naszą markę, opowiedzieć o lampach i o dodatkowych usługach oferowanych przez naszą firmę. Najważniejsze jednak, że mogliśmy z Wami porozmawiać twarzą w twarz.

8. 30 października 2019 – wystartowała nasza strona internetowa – distinctivelightingpl.com, gdzie możecie zapoznać się z naszą pełną ofertą. Dzięki tej witrynie możecie się także bezpośrednio skontaktować z naszymi pracownikami – poprosić o wysłanie katalogów czy o wycenę na wybrane przez Was modele.

9. Listopad 2019 – nawiązaliśmy współpracę z Forum Designu przy al. Focha 1
w Krakowie, gdzie możecie zobaczyć wybraną część naszej ekspozycji. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie można znaleźć unikatowy design i szereg inspiracji do własnych wnętrz.

10. Styczeń 2020 – nawiązaliśmy współpracę z firmą Alterluna z Łodzi – dystrybutorem modułowego osprzętu elektrycznego TEM w Polsce. Dzięki temu w naszym salonie możecie do zakupionego przez siebie oświetlenia dobrać pasujący osprzęt elektryczny, który łączy w sobie elegancki design i wysoką jakość.

Dziękujemy Wam za cały rok i mamy nadzieję, że jeszcze wiele przed nami!

error: Alert: Content is protected