Często zadawane pytania

1. Interesujący mnie produkt jest obecnie niedostępny. Co mogę zrobić?

Większość towarów niedostępnych obecnie w magazynie możemy sprowadzić w przeciągu dwóch lub trzech tygodni. Skorzystaj z formularza kontaktowego i wskaż nam numer katalogowy produktu, a my poinformujemy Cię o możliwym terminie realizacji zamówienia.

2. Jakie są terminy realizacji zamówienia?

Zazwyczaj nasze terminy realizacji zamówienia to około 5 lub 6 dni roboczych od momentu potwierdzenia otrzymania zamówienia. W wyjątkowych przypadkach proces może ten jednak potrwać dłużej, do 10 dni roboczych. O przewidywanym terminie realizacji poinformujemy Cię w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia.

3. Czy mogę gdzieś obejrzeć na żywo produkty z oferty sklepu?

Nasz salon firmowy znajduje się przy
ulicy Szuwarowej 1 w Krakowie
. Na ekspozycji posiadamy ponad 500 opraw oświetleniowych z oferty sklepowej. Jeśli jednak interesuje Cię konkretny produkt, skontaktuj się z nami wcześniej mailowo lub telefonicznie, a my damy Ci znać na kiedy możemy go sprowadzić do prezentacji.

4. Złożyłem/am zamówienie, ale nie otrzymałem/am żadnego potwierdzenia. Czy moje zamówienie do was dotarło?

Wszystkie zamówienia są przyjmowane i potwierdzane ręcznie przez naszych pracowników, po ustaleniu przybliżonego czasu realizacji. Dlatego też jeśli złożyłeś/aś zamówienie późnym wieczorem lub w weekend, potwierdzenie przyjdzie w najbliższy dzień roboczy w godzinach naszej pracy.

5. Po złożeniu zamówienia z opcją płatności przelewem, otrzymałem/am komunikat z prośbą o wstrzymanie się z płatnością. Dlaczego?

Oferta towarów znajdujących się w naszym sklepie powstaje na podstawie danych uzyskanych z systemów magazynowych. Jest stale monitorowana i aktualizowana, jednak może zdarzyć się sytuacja, że stan magazynowy jest nieaktualny przy np. jednoczesnym zamówieniu ostatniej sztuki produktu przez dwie osoby w tym samym czasie. Dlatego też prosimy o wstrzymanie się z płatnością do momentu potwierdzenia przez naszego pracownika przyjęcia i możliwości realizacji zamówienia w terminie.

6. Czy mogę zamówić towar z opcją wysyłki za granicę?

W naszym sklepie internetowym realizujemy jedynie zamówienia na terenie Polski. Jeśli jednak chcesz zakupić nasze produkty będąc za granicą, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, a my poinformujemy Cię, gdzie możesz je zamówić.

7. Jak sprawdzić, czy moje zamówienie zostało już wysłane?

W dniu wysyłki zamówienia skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefoniczny w celu potwierdzenia przekazania wybranych przez Ciebie produktów kurierowi.

8. Jak zmodyfikować złożone zamówienie?

W celu zmiany Twojego zamówienia (danych do faktury, adresu dostawy, ilości zamówionych produktów etc.) napisz do nas wiadomość mailową na adres: salondl@distinctive-lighting.pl lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 530 478 041.
UWAGA: Modyfikacja zamówienia jest możliwa tylko przed przekazaniem go kurierowi.

9. Jak zrezygnować ze złożonego zamówienia?

W celu rezygnacji z Twojego zamówienia napisz do nas wiadomość mailową na adres: salondl@distinctive-lighting.pl lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 530 478 041.
UWAGA: Rezygnacja z zamówienia jest możliwa tylko przed przekazaniem go kurierowi.

10. Czy towar można odebrać osobiście?

Możesz odebrać swoje zamówienie osobiście w naszym salonie Distinctive Lighting przy ulicy Szuwarowej 1 w Krakowie. Wybierz opcję „Odbiór osobisty” w polu Wysyłka podczas składania zamówienia. Poinformujemy Cię, kiedy produkty do nas trafią.

11. Ile mam dni na osobisty odbiór towaru po jego trafieniu do salonu?

W zgodzie z naszym Regulaminem prosimy klientów o odbiór i dokonanie płatności za towar w przeciągu trzech dni roboczych od jego dostarczenia do naszego salonu. Możemy jednak przechować go dłużej na specjalne życzenie wyrażone droga mailową lub telefoniczną.

12. Czy mogę złożyć zamówienie mailowo lub telefonicznie?

Możesz zamówić nasze produkty pisząc bezpośrednio na adres salondl@distinctive-lighting.pl lub dzwoniąc pod numer +48 530 478 041. W przypadku zamówień składanych telefonicznie prosimy jednak jeszcze o potwierdzenie danych do płatności i wysyłki drogą mailową.

13. Czy mogę zwrócić towar, jeśli nie spełnia moich oczekiwań?

Wszystkie informacje na temat zwrotów znajdziesz w dziale Zwroty i Reklamacje

14. Towar okazał się uszkodzony. Jak dokonać reklamacji?

Wszystkie informacje na temat reklamacji znajdziesz w dziale Zwroty i Reklamacje

15. Interesuje mnie złożenie bardzo dużego zamówienia. Czy mogę liczyć na jakieś specjalne rabaty?

Przy większych zamówieniach możemy na życzenie klienta przygotować specjalną, indywidualną wycenę. Skontaktuj się z nami drogą mailową pisząc na adres salondl@distinctive-lighting.pl i wskaż interesujące Cię produkty oraz potrzebną Ci ilość sztuk.

16. Jestem architektem/projektantem wnętrz i interesuje mnie współpraca z waszą firmą. Z kim mogę się skontaktować?

W celu nawiązania współpracy napisz wiadomość e-mail do naszej koordynatorki ds. współpracy z architektami na adres natalia@distinctive-lighting.pl lub zadzwoń na numer +48 535 699 041.

17. Prowadzę sklep meblowy/oświetleniowy i interesuje mnie wprowadzenie do niego waszych produktów. Jak mogę nawiązać współpracę?

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i napisz, gdzie znajduje się Twój sklep. Przekażemy Twój kontakt do właściwego przedstawiciela handlowego.