Zwroty

Protokół zwrotu

Jako klient detaliczny masz prawo do dokonania zwrotu zakupionych przez internet towarów w przeciągu 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Gwarantujemy zwrot pełnej kwoty za złożone zamówienie, a wysyłka zwrotna odbywa się na nasz koszt. Pobierz i wypełnij powyższy protokół zwrotu i prześlij jego skan lub zdjęcie na adres mailowy salondl@distinctive-lighting.pl, a oryginał załącz do przesyłki zwrotnej. Zamów odbiór towaru przez kuriera pod adresem: https://elstead-lighting.dhl24.com.pl/zwroty.

Reklamacje

Protokół reklamacji

 W celu zgłoszenia reklamacji produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym pobierz i wypełnij powyższy protokół reklamacyjny. Oryginał załącz do przesyłki reklamacyjnej, a skan lub zdjęcie prześlij nam na adres mailowy: salondl@distinctive-lighting.pl. Zamów odbiór towaru przez kuriera pod adresem: https://elstead-lighting.dhl24.com.pl/zwroty.

 

Zgłoszenia reklamacyjne składane w inny sposób niż powyższy nie będą przyjmowane i uznawane za zasadne. Brak odsyłki reklamowanego towaru w przeciągu 14 dni od zgłoszenia skutkuje oddaleniem reklamacji. Wyjątkiem od tej zasady jest towar zakupiony w stacjonarnym salonie oświetleniowym Distinctive Lighting przy ul. Szuwarowej 1 w Krakowie – w tym przypadku możesz wypełnić protokół i zareklamować towar bezpośrednio w salonie.